Uitslagen

Uitslag 27 Februari 2016

Stap draf galop grote pony's
1e  Esma Ozcetin
2e  Kirsten de Boer
2e  Marit Draaisma
3e  Isis Ketelaar

Stap draf grote pony's

1e  Frouk Walstra
2e  Daphne Bijlsma

stap draf galop kleine pony's

1e  Noor Tapking
2e  Inez Broersma

Stap draf kleine pony's
1e  Emma van Dijk
2e  Fenna Wijbenga
3e  Anna Kampinga
4e  Annabel Ketelaar

stap-draf kleine pony's (eventueel met begeleiding)
1e Marike Dijkstra

2e Eelkje de Jong

Uitslag wedstrijd 10 oktober 2015

Stap- draf- galop grote pony's 
1e Kirsten de Boer
2e Kirsten Bijlsma
3e Julia Witteveen
4e Kelly Wijnia

Stap- draf grote pony's 
1e Daphne Bijlsma
2e Silke de Ruijter

Stap- draf- galop kleine pony's
1e Inez Broersma
2e Fiene Schoehuijs
3e Arwen Tiesma

Stap- draf kleine pony's 
1e Fenna Wijbenga
2e Annabel Ketelaar en Elisabeth Cezner

Stap- draf eventueel met begeleiding kleine pony's
1e Marike Dijkstra

2e Tessa Stevens 

FennaWijbenga

Op de foto Fenna Wijbenga

prijsuitrijking

Onderlinge Wedstrijd - 16 Mei 2015

Impuls met galop

1e Anouk de Jong
2e Kirsten Bijlsma
3e Marit Draaisma
4e Esma Ozcetin

Impuls zonder Galop
1e Ingrid Dijkstra
 
B1 proef
1e Nynke Regeling
1e Marieke Rijpkema

A proef
1e Meyron Veldman
1e Inez Broersma
2e Arwen Tiesma

AA proef
1e Sophie Benwell

1e Marin Bloemhof

Onderlinge wedstrijd - 21 Februari 2015

Er was een 1e prijs voor Kelly Wijnia, Elvira Bangma, Sella de Jong, Meyron Veldman en Fenna Wijbenga

een 2e prijs voor Kirsten Bijlsma, Ilse Groeneveld, Isa Nota, Martine Bakker en Sophie BenwellEr was een derde prijs voor Frouk Walstra en Marrit Dijkstra

Gefeliciteerd met jullie prijzen

Behendigheidswedstrijd - 18 Oktober 2015

Er waren verschillende onderdelen zoals, springen, slalom met een aardappel op een lepel en ringsteken. De uitslag is als volgt:

Klasse Hoog: 
1e Sanne Veltman met Boris
2e Esma Ozcetin met Pipo

th wedstrijdsuzan 7

Klasse Middel:
1e Elvira Bangma met Pipo
2e Isis Ketelaar met Floris
3e Amarens Ypeij met Pipo
4e Isa Brouwer met Pipo
5e Arwen Tiesma met Snowy

th wedstrijdsuzan 14

Klasse Laag
1e Jilin Kienstra met Pipo
2e Karmen Terenstra met Finnie
3e Annemare van Moorsel met Finnie
4e Manon Scholten met Finnie

 th wedstrijdsuzan 20